German Death Camps

Zanim zapłoną nasze biblioteki

 

 German Death Camps. Hölle auf Erden (Akcja Polskiego Radia, w trzech językach)

 

Polskie brzozy o zachodzie słońca (5)

 

German Death Camps — not Polish

 

Polskie brzozy o zachodzie słońca (3)

 

  Niemieckie Obozy Śmierci — nie Polskie  (z polskimi napisami)

 

Polskie brzozy o zachodzie słońca (2)

Prawda się sama obroni — słyszymy stale i wciąż. Ale jest inaczej: prawda nie obroni się sama, „prawda sama w sobie bynajmniej potęgą nie jest (…) musi ona przeciągać potęgę na swą stronę lub sama przerzucać się na stronę potęgi, gdyż inaczej nie ujdzie zguby!” (Nietzsche). Tą potęgą jest obecnie informacja czyli media (wielojęzyczne). Prawdę należy propagować w mediach elektronicznych i papierowych, i to tłumaczoną na wiele języków, a nie wygodnie zasiadać w fotelu, piastować stanowisko, i śnić, że prawda obroni się sama. Sama, to prawda nawet nie dotrze do ludzi, a cóż dopiero mówić o jej zwycięstwie.

*

PS 1 Mówi żyjący świadek Jedwabnego! Dokumenty, cenne fotografie.

PS 2 Świat powinien usłyszeć o doktorze Eugeniuszu Łazowskim.

PS 3 Świadkowie historii- Zbąszyń.

PS 4 Do nagonki na Polskę dołączył w tych dniach również The Globe and Mail, cieszący się opinią najpoważniejszego kanadyjskiego dziennika (tzw. mainstream, czyli od razu wiadomo co za gazeta). List protestacyjny, w języku angielskim, do autora tego paskudnego artykułu można zaleźć tu:The Globe and Mail o Polsce. Rzecz jasna nie ma sensu przekonywanie do prawdy tych ludzi, którym głoszenie nieprawdy przynosi zyski, ale ma sens głośny krzyk w obronie tejże prawdy i koniec końców naszej wolności.

1)Lasy to ponad 1/3 naszego terytorium. 2) Nie chcemy wchodzić do naszych lasów wykupując bilet.3) Za urlop nad wodą (rzeka, jezioro, morze) będziemy płacić haracz tzw. Polskim Wodom (?), w którym Polska ma tylko pewne udziały (ustawa,zdaje się,już podpisana).

This entry was posted in Varia and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.