Szalony Moher (23): Furry i fury woman

Zanim zapłoną nasze biblioteki

Fot. Stuart Franklin

 

Zrównywanie płci (Liberté,Égalité itd.) zbliża się do optimum
Rewolucja kulturalna przynosi skutki
Kobiety gwałcą

Jak doniósł ostatnio dziennik „Daily Mail”, władze brytyjskie wsadziły do więzienia transpłciowca (?), przebywającego od pewnego czasu pod kuratelą sądową. Więzień, w ostrym makijażu i kobiecych ozdobach, który jednak nie przeszedł ani kuracji hormonalnej, ani operacji plastycznej oświadczył władzom, iż jest kobietą. Został zatem zamknięty w celi dla kobiet, w której już znajdowały się inne więźniarki. I stała się rzecz zadziwiająca: po paru dniach „kobieta” rzuciła się na współtowarzyszki niedoli, usiłując je zgwałcić „przy użyciu” atrybutów swojej –jednak– męskości. Czyżby płeć zależała od otoczenia i była zmienną, w zależności od warunków? W każdym razie służba więzienna przeniosła kobietę (?) do celi męskiej.

Strach pomyśleć, co by się działo, gdyby policja ujęła za np. włamanie tzw. fursonę ! I owa fursona oświadczyłaby, że jest tygrysem. Logika brytyjskiej poprawności politycznej nakazywałaby zamknąć ją w klatce z tygrysami…

Poprzedni Szalony Moher

***

29 lipca
Roztkliwmy się przy Tomaszu Stańce, który od dzisiaj jest już w Drodze ku niebieskim łąkom, by się na nich wyciągnąć, pomarzyć, odpocząć.

This entry was posted in szalony moher powiedział and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.