Szalony Moher (16): Kto nas posuwa ?

Zanim zapłoną nasze biblioteki

 

che

Przedwcześnie ucieszyłem się zmianą na lepsze w TVP Info. (TU , w PS). Przedwcześnie, bo okazuje się, że red. Rachoń jest zbyt odważny –a odwaga wciąż drożeje, nie mówiąc o rozumie– i naszej TVP, jak  fama niesie, nie stać na zatrudnienie osób obdarzonych tymi walorami. W związku z powyższym redaktor zostaje usunięty z TVP Info, a dokładniej –przesunięty do innego kanału (wpuszczony w kanał I lub II), w którym podobno nie wolno mu będzie decydować o tym, kogo zaprosić do studia.

Jeśli można, miałbym pewną sugestię: Po tym, co widzieliśmy i słyszeliśmy wczoraj w TVP Info odnośnie TK, proponuję, aby Telewizja Polska, w ramach „naprawiania” siebie samej, zakupiła lepszy parownik  — nawilżacz magla działa bez obsuwy, ale znacznie wydajniejszy generator pary mógłby chociaż przysłonić –jeśli już nie można wyciszyć– niektóre osoby, zwłaszcza pewne damy. (Miłe panie, dajcie spokój, jaka tam ze mnie „męska, szowinistyczna świnia” — zwykły, prawie-że-poczciwy Szalony Moher, który płeć żeńską lubi nad wyraz, a za Femenem wręcz przepada).

Tak więc redaktor został usunięty i przesunięty, a my, telewidzowie, (nie da się ukryć, że i redaktor razem z nami) – posunięci.

fot. z sieci (nie, nie, to nie ten Lew, ale zwykły misiek)

This entry was posted in Varia and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.